Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Gumowa mata do bagażnika – wyposażenie, które ułatwia życie

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Edler von Rabenstein / Shutterstock.com Edler von Rabenstein / Shutterstock.com

Gumowa mata do bagażnika oraz dywaniki to niezbędne wyposażenie każdego auta, które chroni oryginalną wykładzinę przed zamoczeniem i zabrudzeniem. Produkty tego typu wykonane z gumy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, trwałe oraz praktyczne, dlatego wielu kierowców nie wyobraża sobie bez nich jazdy samochodem. Co warto wiedzieć o macie do bagażnika oraz dywanikach, zanim zdecydujesz się na zakup?

Praktyczna gumowa mata do bagażnika

Gumowa mata do bagażnika co prawda nie jest koniecznym elementem wyposażenia auta, jednak znacznie ułatwia życie. Dzięki niej możesz w bagażniku przewozić płyny, oleje i ciecze, bez obaw, że zamoczą oryginalną wykładzinę samochodu. W sprzedaży dostępne są 2 rodzaje mat:

  • standardowe – w formie praktycznego korytka z wyższymi brzegami lub nieco niższej maty z dowolnym tłoczeniem,
  • antypoślizgowe – idealne, jeśli zależy Ci, aby rzeczy przewożone w bagażniku nie przesuwały się podczas manewrowania samochodem, co jest stosunkowo popularnym zjawiskiem.

Zaletą mat do bagażnika wykonanych z gumy jest wieloletnia trwałość oraz łatwe czyszczenie. Wystarczy, że produkt wyjmiesz z auta i dokładnie opłuczesz pod myjką ciśnieniową lub bieżącą wodą. Po wysuszeniu mata nadaje się do ponownego użytku.

Dywaniki gumowe chroniące przed wilgocią i brudem

Praktyczne dywaniki gumowe pod siedzenia kierowcy oraz pasażerów chronią oryginalną wykładzinę przed wilgocią i brudem, które mogą się dostawać do auta na podeszwach butów. Ich zakup jest niezbędnym elementem chroniącym samochód przed wilgocią, przykrym zapachem oraz rdzą, która może pojawiać się na wewnętrznych elementach kabiny pojazdu. O takie wyposażenie warto zadbać szczególnie jesienią i zimą.

W sprzedaży dostępne są zestawy dywaników i mat do bagażnika dopasowane do konkretnych modeli samochodów. Produkty tego typu możesz kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i znacznie wygodniej – online. Przed zakupem w sklepie internetowym warto ustalić prezentowane źródło zdjęcia i korzystać z usług zaufanych sprzedawców z produktami najwyższej jakości. Wtedy masz gwarancję, że będziesz zadowolony z zakupu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej