Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rowerowy rajd przyjaźni – zobacz relację DSI (foto i film)

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

W niedzielę, 19 lipca Burmistrzowie Drawska Pomorskiego i Złocieńca (Krzysztof Czerwiński i Krzysztof Zacharzewski) zaprosili mieszkańców i turystów na wspólny rajd rowerowy, który nazwany został ROERWOYM RAJDEM PRZYJAŹNI.

Z aktywnego sposobu wypoczynku skorzystało ponad 200 rowerzystów. Rajd był jednak odmienny. Zaczynał się w dwóch miejscach. Drawsko Pomorskie wyruszyło spod czołgów w Drawsku Pomorskim a turyści ze Złocieńca rozpoczęli przy złocienieckim ratuszu.

Wielkie spotkanie miało miejsce w Darskowie o godzinie 12.  Było lekkie opóźnienie, jednak to nie przeszkodziło jednak wspólnemu spotkaniu przy ognisku, zabawom i konkursom. W Darskowie przywitał ich zespół Darskowiacy oraz Sołtys wraz z poczęstunkiem. Razem przejechali przez kilka granicznych miejscowości łączących gminy: Kosobudy, Linowno i Lubieszewo.

Na pamiątkę rowerzyści otrzymali pamiątkowe butony, mogli również wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach.

Zobaczcie naszą relację foto i video

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej