Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kolejna udana akcja społecznej straży rybackiej. Kłusownicy zastawili sieci i pili alkohol

  • Napisane przez  DSI
Materiały operacyjne SSRPD Materiały operacyjne SSRPD

Walka z kłusownictwem na jeziorach trwa. Dzisiaj w nocy strażnicy ze Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Drawskiego otrzymali sygnał, że coś się dzieje na jeziorze w samym Kaliszu Pomorskim.

Strażnicy urządzili zasadzkę i obserwowali jezioro. Czekali ukryci ok 200 m od pozostawionego przez kłusowników sprzętu ale nic się nie działo.

Jak się okazało w tym czasie podejrzani o rozstawienie sieci pili na ogródkach działkowych przylegających do jeziora.

Kolejna udana akcja społecznej straży rybackiej. Kłusownicy zastawili sieci i pili alkohol

Gdy podeszliśmy do kładki to okazało się że jest do niej przywiązany ponton do którego przywiązane zostały siatki. Na miejsce został wezwany patrol Policji, która wszczęła dochodzenie – opowiadają strażnicy

Społeczna Straż Rybacka rozszerza patrole

Nadal patrolujemy też jezioro Dłusko. W ciągu tygodnia odbyły się trzy patrole nad tym zbiornikiem. W tym jeden z Policją (o godzinie 3 w nocy )ponieważ dostaliśmy informację że srebrna skoda Fabia którą poruszają się kłusownicy ze Złocieńca była widziana na parkingu przy rezerwacie Czarnówek – relacjonują strażnicy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej