Czaplinek: Uwaga na niebezpieczny slip. Jest bardzo stromy a woda głęboka

  • Napisane przez  DSI
Czaplinek: Uwaga na niebezpieczny slip. Jest bardzo stromy a woda głęboka

Ze slipami w powiecie drawskim jest ogromny problem. Na jeziorze Drawsko nie ma ogólnodostępnych slipów oprócz tego na zdjęciu. Płatny i dostępny tylko w określonych godzinach jest w ośrodku Kusy Dwór, jednak nad ranem, kiedy wędkarze wybierają się na ryby jest niedostępny. Podobna sytuacja jest na jeziorze Siecino. Trochę lepiej jest na jeziorze Lubie. Tam bezpłatny slip blisko plaży zapewnia drawski ratusz.

Dzisiaj mieszkańcy zwrócili uwagę DSI, że ten na widoczny na zdjęciu nad jeziorem Drawsko jest zamknięty i widnieje kartka o zakazie użytkowania. Do tego jeśli ktoś spróbował by go użyć będzie to bardzo niebezpieczne. Grozi to utopieniem samochodu lub wypadkiem.

Jak pisze jeden z użytkowników

Chciałbym aby ktoś z włodarzy naszego miasta pochylił się nad problemem i wyznaczył publiczne bezpieczne miejsce do slipowania lodzi i innego sprzętu dla motorowodniaków. Slip istnieje ok 2 lat i nie powinien on istnieć od 1-go dnia jego powstania, jest niebezpieczny. Stromy zjazd, głębina blisko brzegu, płyty śliskie i brak przyczepności.

Może warto pochylić się nad tym tematem?

 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto