Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wraca strefa płatnego parkowania w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  Um
Wraca strefa płatnego parkowania w Drawsku Pomorskim

Uwaga kierowcy – z dniem 1 czerwca, po przeglądzie technicznym parkomatów, w Drawsku Pomorskim z powrotem zaczyna obowiązywać strefa płatnego parkowania.

Dotyczy ona następujących obszarów miasta: Placu Konstytucji, ulicy Sybiraków, odcinka ulicy Józefa Piłsudskiego, odcinka ulicy 4 Marca oraz odcinka ulicy Ratuszowej. Opłaty wymagane są jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 - 18.00.

W razie braku ich uiszczenia kierowcy muszą się liczyć z koniecznością zapłacenia kary w wysokości 20 lub 50 złotych, w zależności od tego, w jakim czasie zostanie ona uiszczona. Pe opłaty za parkowanie przedstawiają się następująco:. za pierwsze 20 minut płacimy 0,50 zł, za pierwszą godzinę 1,50 zł, za drugą 1,80 zł, za trzecią 2,10 zł, a za czwartą i każdą kolejną 1,50 zł.

Opłacenie czasu postoju następuje proporcjonalnie do wartości użytej w tym celu monety lub monet z zastrzeżeniem opłaty minimalnej. Automaty parkingowe nie wydają reszty.

Ważne jest, aby wykupiony w automacie bilet parkingowym umieszczony był za przednią szybą, wewnątrz pojazdu, w sposób umożliwiający odczytanie bez jakichkolwiek wątpliwości jego treści.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej