Muzyka, taniec, słońce i wiatr. Posłuchaj „Feel My Body” Domika i Level UP

  • Napisane przez  DSI
Fot. Archwium Domika Fot. Archwium Domika

"Bo muzyka to też taniec, słońce i wiatr - po prostu." Tak podsumowała Dominika Łuczyńska swój nowy utwór, który zaśpiewała z projektem LEVEL UP

„Chłopaki z Level Up zaprosili mnie do udziału w ich kawałku. Teraz ja zapraszam Was do odsłuchu i życzę przy tym miłego weekendu i oderwania się od powagi dni obecnych” – pisze Dominika

LEVEL UP!

Projekt tworzy:

  • - NORBERT WAWRZYN – producent, kompozytor i songwriter.
  • - DANIEL ADAMKIEWICZ – producent, kompozytor i songwriter.

Muzyczne drogi obydwu artystów połączyły się co prawda już w 2015 roku, lecz dopiero teraz „Feel My Body” to pierwszy anglojęzyczny utwór od LEVEL UP!.

„Feel My Body” to lekki pop-owy wakacyjny utwór, okraszony tropikalnym brzmieniem oraz elementami muzyki EDM. To opowieść o potrzebie bliskości i miłości dwojga zakochanych osób. Następne single pojawia się jeszcze w tym roku i będą utrzymane w klimacie pop oraz EDM.

Domika, Dominika Łuczyńska

Domika to wokalistka i autorka tekstów na stałe mieszkająca w Oslo w Norwegii, ale pochodząca z gminy Drawsko Pomorskie. Laureatka licznych przeglądów wokalnych w Polsce i finalistka norweskiej edycji Emergenza Festival. Lubi mieszać style muzyczne, choć jak sama mówi najbardziej odnajduje się w akustycznych balladach. Na swoim koncie ma kilka utworów w duecie z hip- hopowym artystą Frytt oraz Dj DeeRiVee. Jej ostatni solowy singiel to „ A new beginning”. Obecnie Domika pracuje nad albumem w języku polskim.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto