Mieszkańcy Czaplinka szykują Kosz Życzliwości dla człowieka którego działkę obrzucono kamieniami

  • Napisane przez  DSI
Obraz diapicard z Pixabay Obraz diapicard z Pixabay

Sprawa pana Karola, który przebywa na kwarantannie na ogrodach działkowych w Czaplinku zainteresowała praktycznie wszystkie media w Polsce. Przypomnijmy, że z soboty na niedzielę obrzucono jego działkę kamieniami wybijając szyby i poprzecinano opony w samochodzie. Stało się to po otaśmowani działki i ogłoszeniu na profilu społecznościowym ogrodów.

Szczegółów dowiesz się tutaj w artykule: Na kwarantannie otaśmowano jego działkę. Skończyło się wybiciem szyb i atakiem na samochód.

Mieszkańcy organizują kosz życzliwości

Tym czasem Dyrektor Ośrodka Kultury w Czaplinku wystąpiła do mieszkańców z inicjatywą przygotowania „Kosza Życzliwości dla Pana Karola”.


W komunikacie czytamy:

Kochani!

Dobrze wiecie, jak został potraktowany Pan Karol, który w Czaplinku odbywa kwarantanne. Dzisiaj na działki przyjechała telewizja Polsat, która pokaże nieprzyjazny obraz mieszkańców Czaplinka...
Większość czaplinecczan to ludzie dobrej woli, o czym mogliśmy się przekonać niejednokrotnie. Nie pozwólmy, by Pan Karol i jego rodzina mieli wyłącznie niemiłe wspomnienia! Proponujemy zrobić wspólny "Kosz Życzliwości dla Pana Karola" !
Do czwartku (od 7.00 do 16.00) możecie przynosić do Czok-u coś słodkiego (pakowanego hermetycznie) oraz ciepłe życzenia zapisane na kartce.
W piątek odwiedzimy Pana Karola i wręczymy kosz w imieniu mieszkańców.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto