WYBORY: Janusz Garbacz: „nie wyślę na śmierć żadnego Mieszkańca Kalisza Pomorskiego w dniu 10 maja”

  • Napisane przez  DSI
Fot. Jakub Hałun WIkipedia Fot. Jakub Hałun WIkipedia

Janusz Garbacz, Burmistrz Kalisza Pomorskiego  jest upoważniony do dokonywania czynności w imieniu Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Władysława Kosiniaka – Kamysza na gminę Kalisz Pomorski.

Dzisiaj Janusz Garbacz na swoim profilu wydał oświadczenie następującej treści:

"Wybory w dniu 10 maja 2020 r. Po licznych zapytaniach, tudzież insynuacjach - odpowiadam, że jako pełnomocnik na Gminę Kalisz Pomorski nie wystawiłem kandydatów do obwodowych komisji wyborczych z Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta RP Pana Władysława Kosiniaka – Kamysza, gdyż świadomie – nie wyślę na śmierć żadnego Mieszkańca Kalisza Pomorskiego w dniu 10 maja br.

Jeden z moich mentorów mówiąc o różnych odpowiedzialnościach (karna, cywilna, itd.) powiedział, że najważniejszą z odpowiedzialności – jest odpowiedzialność moralna.

Jako Burmistrz Kalisza Pomorskiego serdecznie dziękuję pełnomocnikom innych komitetów wyborczych za nie wystawienie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Kalisz Pomorski (wystawiły tylko dwa komitety wyborcze).

Osobom, które tak ochoczo wypowiadają się w sposób daleki od przyzwoitości, pragnę jedynie przypomnieć, że w Gminie Kalisz Pomorski na kilka lub kilkanaście dni – przed wprowadzeniem stosownych ministerialnych zakazów, m.in. zamknięto siłownię, bibliotekę, Dom Kultury, świetlice, ograniczono ilość osób na ślubach, odwołano imprezy – mimo, że do 50 osób mogły się odbywać, itd. Zaopatrzymy każde gospodarstwo domowe w 2 maseczki wielokrotnego użytku i podejmiemy szereg innych działań na rzecz ochrony życia naszych Mieszkańców. Bardzo proszę o nie komentowanie niniejszego postu."

WYBORY: Janusz Garbacz: „nie wyślę na śmierć żadnego Mieszkańca Kalisza Pomorskiego w dniu 10 maja”

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto