Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dzieci nie trenują. Artur Kamiński zbiera na czynsz sali sportowej klubu

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI

W czasach pandemii. W tym trudnym dla wszystkich czasie nasz klub staje przed bardzo trudna próbą. Stajemy w obliczu wyzwania jakim jest nasze istnienie. Jako klub dysponujemy salą sportowa na wyłączność, jednak co za tym idzie mamy zobowiązania miesięczne w kwocie 3500zl za czynsz i media – pisze Artur Kamiński, trener klubu sportowego ZET / United Kings Jiu-Jitsu z Drawska Pomorskiego.
Jak informuje Prezes Stowarzyszenia jedynym źródłem utrzymania klubu są karnety i składki członkowskie. Niestety w obecnej sytuacji nie mamy możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych.


Wyszliśmy z pomysłem zajęć online dla grup w których jest to możliwe. Zdajemy sobie jednak sprawę ze trening online jest bardzo specyficzny i możemy nie znaleźć wielu zwolenników W naszym klubie prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Największą grupę tworzą nasi najmłodsi wojownicy. – kontynuuje trener

Z racji tego, że klub może nie podołać obciążeniem uruchomił zbiórkę. Jak piszą wszystkie wpłaty są dobrowolne i niezobowiązujące.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej