Ferie pełne atrakcji, frajdy i wyzwań - drugi tydzień w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  OK Drawsko
Ferie pełne atrakcji, frajdy i wyzwań - drugi tydzień w Drawsku Pomorskim

To były wspaniałe ferie! Szkoda, że już się skończyły- mówili uczestnicy zajęć feryjnych organizowanych w placówkach kulturalnych gminy Drawsko Pomorskie.
Okazuje się, że ferie w mieście i na wsi wcale nie muszą być nudne. Wręcz przeciwnie. Każdy dzień był pełen niezwykłych atrakcji. Choć pogoda nie sprzyjała zimowym zabawom na śniegu, to rozrywek nie brakowało. Codziennie przygotowywano tak wiele atrakcji, że dzieci nie chciały wracać do domu. Dwa tygodnie zimowej przerwy od szkoły szybko minęły. Dzieci, które w tym czasie skorzystały z oferty przygotowanej przez pracowników Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim spędziły ten czas wesoło i aktywnie.


Jak minął drugi tydzień ? „Zbyt szybko” – tak odpowiedzieli uczestnicy zajęć, którzy codziennie przez okres ferii zimowych odwiedzali ośrodek kultury, biblioteki i świetlice podlegające pod jednostkę.
Podkreślając treść powiedzenia: „Wszystko co dobre, szybko się kończy”, nieskromnie stwierdzimy, iż ta odpowiedź bardzo nas satysfakcjonuje – krótko podsumowuje Jolanta Pluto – Prądzyńska – Dyrektor Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim
W tym tygodniu ponownie odbyły się zajęcia w centrum kultury, w bibliotekach, w świetlicach. Do Drawska Pomorskiego zawitali Teatr Lalek Pleciuga ze Szczecina i Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina. Dzieci wybrały się na wyprawę do Poznania i Tropical Island pod Berlinem. Nie brakowało także chętnych na wyjazdy do kina, na spektakle teatralne oraz paintballowe zmagania na świeżym powietrzu. Aktywnie spędzony czas z pewnością pozostanie miłym wspomnieniem.
Organizacja ferii była możliwa dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drawsku Pomorskim, które pozwoliło na zorganizowanie dowozu dzieci z terenu całej gminy.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto