Zobacz co pracownicy zrobili sami dla siebie w drawskim Zakładzie Usług Komunalnych

  • Napisane przez  DSI
Zobacz co pracownicy zrobili sami dla siebie w drawskim Zakładzie Usług Komunalnych

Zakład Usług Komunalnych postanowił zadbać o swoich pracowników i stworzyć im prawdziwe miejsce socjalne.  Nowa duża sala powstała po dawnej stolarni. Co ważne zakład zmodernizował salę własnymi siłami.

Przy okazji "Święta Pączków" otworzyliśmy dziś dla naszych pracowników pomieszczenie socjalne. Dawna stolarnia otrzymała nowe oblicze. Remont został wykonany przez naszych pracowników. Zrobiliśmy to sami dla siebie. Sala będzie służyła nie tylko celom socjalnym. Będziemy mieli miejsce na szkolenia i spotkania organizacyjne. Zakupiliśmy także rzutnik, który pozwoli na realizację instruktarzy i szkoleń z obsługi nowoczesnego sprzętu, który wykorzystywany jest w zakładzie. Serdecznie dziękujemy za wsparcie jakie otrzymaliśmy od władz naszego miasta przy realizacji tego zadania – poinformował DSI Tomasz Budzyński, Dyrektor ZUK

W spotkaniu z pracownikami oprócz dyrektora zakładu wzięli udział: Kazimierz Kuropatnicki – wieloletni dyrektor ZUK oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński i jego zastępca Ireneusz Kabat.

Szczególnym gościem był, były wieloletni dyrektor zakładu Kazimierz Kuropatnicki. W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Drawska Pomorskiego Pan Krzysztof Czerwiński oraz jego zastępca Pan Ireneusz Kabat.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto