W Koleśnie pojazd uszkodził budynek. Właśnie zamknięto przejazd

  • Napisane przez  UM Drawsko
W Koleśnie pojazd uszkodził budynek. Właśnie zamknięto przejazd

W związku z uszkodzeniem budynku w Koleśnie podjęta została decyzja zamknięciu fragmentu drogi dla pojazdów i pieszych. W ostatnich dniach w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do uszkodzenia budynku przez przejeżdżający pojazd.

Uszkodzenie jest na tyle poważne, że zagraża osobom, które mogłyby przechodzić lub przejeżdżać w pobliżu budynku. W związku z zaistniałą sytuacją Burmistrz Drawska Pomorskiego złoży w Komendzie Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim zawiadomienie o powstałych uszkodzeniach, które będzie miało na celu odnalezienie sprawcy czynu.

Służby nadzoru budowlanego ocenią, czy powstałe szkody są możliwe do usunięcia, czy konieczna jest rozbiórka budynku. W chwili obecnej po wstępnych analizach ustalono, że jedna ze ścian może się przewrócić. Dodatkowym zagrożeniem dla tego fragmentu budynku są silne wiatry, które w ostatnich dniach wieją w naszym regionie.

W związku z powyższym apelujemy o szczególne zachowanie ostrożności w pobliżu budynków Koleśnie. 

Jednocześnie prosimy ewentualnych świadków zdarzenia o informację o sprawcy, który dokonał zniszczenia budynku i doprowadził do tak poważnego zagrożenia. Informacje można przekazywać do Straży Miejskiej pod numerem tel. 782 303 217.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto