Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drugie miejsce młodzików UKS Iras na turnieju w Sławnie.

  • Napisane przez  DSI za UKS Iras
Fot. UKS Iras Fot. UKS Iras

Zespół KS Iras Czaplinek r.2007 prowadzony przez trenera Dariusza Łacnego 19 stycznia udał się na turniej do Sławna. Zgodnie z regulaminem turniej rozgrywał się systemem każdy z każdym z formułą 2x10min.

Pierwszy mecz młodzi piłkarze rozegrali z gospodarzami turnieju Żaki Sławno. Mecz był zacięty z przewagą zawodników z Czaplinka jednak stracona pierwsza bramka w pierwszych minutach ustawiła wynik spotkania 1-0 dla Żaków Sławno.

Do drugiego meczu chłopcy przystąpili bardziej zmotywowani. Mecz roegrali z Błękitnymi Trzygłów i wygrali 2-0, bramki strzelili: Mikołaj Michalowski-1 Sebastian Gawroński-1.

Kolejny mecz, bardziej zacięty odbył się z drużyną Zryw Kretomino. Mecz drużyna z Czaplinka wygrała 2-6. Braki strzelili Dawid Rutkowski-2, Mateusz Zięba-1, Igor Bednarzczuk-3.

Najważniejszy mecz z Gwardią Koszalin mimo pełnej mobilizacji zespołu nie należy do najlepszych. Drużyna z Czaplinka traci dwie bramki. Wygrywa Gwardia Koszalin 0-2, tym samym zostając mistrzem turnieju.

Ostatecznie zwodnicy z UKS Iras zajęli 2 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Sebastian Gawroński. Brawa należą się też naszym bramkarzom: Aleksander Hoogstege i Alan Chmielewski, którzy odparli niezłą kanonadę podczas całego turnieju.
Na mecz pojechali: Aleksander Hoogstege, Alan Chmielewski, Szymon Chrzanowski, Mikołaj Michałowski, Mateusz Dul, Jan Szczanowicz, Igor Bednarczuk, Sebastian Gawroński, Mateusz Zięba,
Dawid Rutkowski, Aleksy Worsowicz, Kacper Babiak.

Organizator zadbał o poczęstunek i opiekę podczas całego turnieju.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej