W Wierzchowie też wielkie granie podczas 28 Finału WOŚP – szczegóły

  • Napisane przez  DSI
Dekoracja  Finału WOŚP 8 lat temu Dekoracja Finału WOŚP 8 lat temu

Wierzchowo też angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem na wielkie granie zaprasza sztab 5702 czyli Szkoła Podstawowa w Wierzchowie.

Sprawdźmy co przygotowali?

Rozpoczęcie 28 Finału WOŚP zaplanowano o godzinie 16., a impreza ma potrwać do godziny 20. Miejsce to oczywiście hala widowiskowo – sportowa w Wierzchowie.

Na miejscu możecie się spodziewać występów artystycznych, warsztatów kuglarskich i sensoplastyki. Zaprezentują się przedszkolaki. Będą też pokazy zumby i fitness.

Przyjadą motocykliści z BMM Pancerny. Będzie można się przejechać  „Maluchem”. Strażacy podczas imprezy przygotują pokaz, a na miejscu będzie fotobudka. Zaplanowano punkt medyczny, warsztaty pierwszej pomocy , malowania twarzy i włosów a nawet punkt kosmetyczny i tatuaże. Dla uczestników zagra zespół muzyczny.

Nie zabraknie oczywiście licytacji gadżetów WOŚP i innych od darczyńców. Będzie loteria fantowa, a na niej do zdobycia smartfon, smartwatch, drobne artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, słuchawki bezprzewodowe, powerbanki i wiele innych. Koszt losu to tylko 10 zł.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej