28 Finał WOŚP w Złocieńcu – znamy więcej szczegółów

  • Napisał 
28 Finał WOŚP w Złocieńcu – znamy więcej szczegółów

Zebraliśmy informacje o nadchodzącym 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złocieńcu.
Złocieniecki sztab bardzo mocno się przygotowuje do finału WOŚ.
Zaczynamy o 10:30 na rynku obok urzędu miejskiego. Tam jesteśmy do 14. Na rynku będą ciasta, grill, pokaz pierwszej pomocy, strażacy przygotują podnośnik. Później przenosimy się do Sali widowiskowej ZOK, gdzie rozpoczynają się koncerty i licytacje. Wspólnie gramy do 19.55. Chwilę później o 20. będzie światełko do nieba – tak w skrócie prezentują program Marcela Wiśniewska i Magdalena Owczarek z ZOK.
Wspólne granie

Skarbonki stacjonarne i loteria

W Złocieńcu od 15 grudnia działają 4 skarbonki stacjonarne do których można wpłacać datki. Zlokalizowane są w kinie Mewa, Stacja paliw przy ul. Czaplineckiej, w Stokrotce i Bricomarche. Dodatkowo od 7 stycznia zbiórkę prowadzi również szkoła w Nowym Worowie. Od 15. Grudnia działa też loteria fantowa, a losy można nabyć do wyczerpania zapasów.

Pysznie i na wysokości przed urzędem

10:30 wtedy zacznie się już granie. Przed złocienieckim ratuszem wolontariusze szykuje się bardzo smacznie. Szykowane są pyszne ciasta i grill, strażacy natomiast zabiorą odważnych na wycieczkę podnośnikiem – oczywiście w górę. Będzie też pokaz i szkolenia z pierwszej pomocy. Ta część potrwa do godziny 14.

Fotolustro

W dzień finału będzie wiele atrakcji. Jedną z nich jest fotolustro, które przygotuje firma Happy Events. Będą też akcesoria, dzięki którym selfie będą jeszcze lepsze.

Finał

O godzinie 15. cała akcja przenosi się do Sali widowiskowej ZOK. Tam rozpoczynają się koncerty i licytacje. Na scenie zobaczycie Izę Sitarską, Jakuba Mieczaj i Jakuba Frankowskiego oraz Zosię Tymę. Wystąpią m. in. karatecy. Na licytacje przygotowano wiele różnych produktów, darów i usług. Jest też czapla Jurka Owsiaka z autografem. Jest sesja zdjęciowa i albumy najlepszych fotografów, mnóstwo voucherów kosmetycznych zarówno dla kobiet jaki mężczyzn , akcesoria dla dzieci i biżuteria od lokalnych salonów. Cały czas ich przybywa.
W Zoku przygotowana zostanie kawiarenka wośpowa gdzie będzie kawa, herbata, ciasta i smakołyki
Na 20:00 zaplanowano światełko do nieba.

 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej