Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kamila Sawicka i Aleksandra Marcinkiewicz najlepsze w Pucharze Marszałka

  • Napisane przez  Radosław Szymczak
Zawodniczki z Drawska Pomorskiego Zawodniczki z Drawska Pomorskiego

W  dniu 24 maja w Szczecinie rozegrany został I Otwarty Turniej o Puchar Marszałka Województwa  Zachodniopomorskiego w Piłce Siatkowej Plażowej w kategorii młodzieżowej. Klub UKS „Olimpijczyk” reprezentowało pięć  duetów : Kamila Sawicka z Aleksandrą Marcinkiewicz, Patrycja Lalewicz z Karoliną Milczarek, Joanna Jędrzejczak z Aleksandrą Pawłowską, Monika Dworkiewicz wraz z Kingą Kaźmierczak oraz Natalia Strajch z Katarzyną Kruszberską. Patrycja z Karoliną zakończyły rywalizację na piątym miejscu. Kamila z Olą pokonały wszystkie pary i wywalczyły złote medale.

Tego dnia po południu w Hali SDS w Szczecinie uczestniczyliśmy w meczu „Gwiazd”, jednej z największych sportowych akcji charytatywnych w naszym kraju - Siatkarze dla Hospicjum, z którego dochód trafił do Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Na parkiecie szczecińskiej hali mogliśmy zobaczyć  grę siatkarek, siatkarzy oraz skoczków narciarskich, których w tym roku reprezentowali Piotr Żyła, Maciej Kot i jego brat Jakub.  Mecz zakończył się remisem 2:2 jednak nie wynik, ale cel meczu był najważniejszy.   

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej