Drawszczanie przywitali w Parku Chopina nowy rok – zobacz jak było. FOTO

  • Napisane przez  DSI
Fot. facebook.com/cyganadam Fot. facebook.com/cyganadam

Zdrowia, sukcesów, zdania egzaminów, dobrej pracy – to niektóre z życzeń jakie składali sobie uczestnicy zabawy sylwestrowej w drawskim Parku Chopina.

Ci co przyszli na imprezę miejską organizowaną przez drawski ratusz i ośrodek kultury nie byli zawiedzeni.

Zabawę rozpoczął duet, który nie tak dawno wystąpił w programie Szansa na Sukces. Bartek i Gosia Michalczyk porwali wszystkich gorącymi rytmami. Od 22. Kiedy się zaczęła impreza na placu przybywało coraz więcej chętnych zabawy. Najwięcej  osób było tuż przed godziną 0. Do tego czasu na scenie śpiewali artyści z zespołu Belfast. Jak się okazało covery legendarnego zespołu BoneyM podobały się ludziom.

Na kila minut przed północą na scenie pojawił się Burmistrz Krzysztof Czerwiński, a towarzyszyła mu Jolanta Pluto-Prądzyńska , Dyrektor Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim. Oboje złożyli obecnym życzenia noworoczne.

W 2020 rok uczestników zabawy wprowadził Bartek Michalczyk. Wspólne odliczanie było głośne i  gromkie Nowy Rok przywitano wspólnie śpiewając legendarną piosenkę zespołu Queen - We Are The Champions.

Kulminacja to oczywiście pokaz laserowy do doskonałej muzyki, a później zabawa. Warto dodać, że na placu można było zjeść ciepłe posiłki i kupić napoje, a na placu nie zauważyliśmy niebezpiecznych sytuacji.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto