Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Tak się bawiły dzieci w Pławnie

  • Napisał 
Tak się bawiły dzieci w Pławnie

W pierwszą sobotę grudnia o godz. 16:00 do sali wiejskiej w Pławnie zawitał Mikołaj, który został zaproszony do grzecznych dzieci na zabawę mikołajkową. Dzieci wraz z rodzicami, opiekunami przybyły do sali, aby uczestniczyć w zabawie zorganizowanej przez radę sołecką i sołtysa.

Podczas trzygodzinnego spotkania najmłodsi mieszkańcy sołectwa mieli do dyspozycji słodkie przekąski, ciepłe i zimne napoje oraz owoce. W tym czasie również chętnie uczestniczyły w rożnego rodzaju grach i zabawach zorganizowanych przez animatorkę czasu wolnego Vanessę oraz jej elfy.

Na zakończenie zabawy każde dziecko otrzymało paczkę od Mikołaja, któremu chętnie w podziękowaniu za podarunek  mówiono wierszyki i śpiewano piosenki.

Spotkanie Mikołajkowe w wiosce zostało zorganizowane dzięki wsparciu i pomocy wielu darczyńcom, a mianowicie: Gminy Czaplinek, Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych; Leszkowi Łodziato; Ireneuszowi Gackiemu -  PPHU IRAS; Bernardowi Bubaczowi - PPH BENECO; Firmie Rimaster – Poland sp. z o. o.; Lenie Gackiej -  PPHU LIRAS; Jackowi Sadowskiemu - "Sadogród" Ogrodnictwo; Janinie Giesko; Wiesławie Mróz; Pomorskiemu Bankowi Spółdzielczemu w  Świdwinie oddział w Czaplinku; Gospodarstwu Rolnemu Mariusz Wojtowicz; Emilii i Mariuszowi Pawłowskim - „NoShadow”  BC – zabudowa busów; Państwu Dopierałom; Państwu Kikosickim; Państwu Hopom; Władysławowi Wojtowiczowi i jego małżonce;

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej