Złocieniec: Zakończyło się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020

  • Napisane przez  Sebastian Kuropatnicki
Złocieniec: Zakończyło się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020

10 grudnia zakończyło się głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców gminy Złocieniec do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020. Komisja ds. BO rozpoczęła prace związane z liczeniem oraz weryfikacją głosów. Zgodnie z harmonogramem wyniki głosowania poznamy najpóźniej w dniu 17 grudnia 2019r.

Przypomnijmy jakie projekty zostały zakwalifikowane do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego:

Lp.

Tytuł projektu

Cel projektu

Wartość projektu

1

Złocieniecki sport - wyposażenie w sprzęt sportowy

Celem projektu jest poprawa wyposażenia sekcji sportowych złocienieckich klubów sportowych w sprzęt sportowy i sprzęt ułatwiający i podnoszący jakość treningową, ze wskazaniem na zawodników z grup młodzieżowych.

139 986,35 zł

2

Miasteczko ruchu drogowego

Celem projektu jest zaspokojenie potrzeb wspólnoty gminnej w zakresie edukacji publicznej, kultury fizycznej i turystyki, w tym terenow rekreacyjnych i urządzeń sportowych. Miasteczko ruchu drogowego umożliwi naukę bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych dla dzieci i młodzieży, zachęci je do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

140 000,00 zł

3

Siłownia pod chmurką na wsi

Celem projektu jest utworzenie ogólnodostępnej siłowni plenerowej, zaspokajającej zbiorowe potrzeby wspólnoty gminnej w zakresie kultury fizycznej i turystyki, w tym terenow rekreacyjnych i urządzeń sportowych przez mozliwość aktywnego.

25 394,00 zl

4

Dla każdego coś fajnego

Celem projektu jest:

- edukacja publiczna przez postawienie tablic z informacją historyczną o każdym z 18 sołectw,

- wyposażenie świetlic w agregaty prądotwórcze,

- promocja gminy przez wyposażenie gminy i sołectw w namioty o jednakowej kolorystyce w barwach gminnych i z herbem Złocieńca.

109 360,00 zł

5

Dzięki Tobie pomożemy i dotrzemy wszędzie – quad i czujniki tlenku węgla

Celem projektu jest:

- zakup quada strażackiego wraz z wyposażeniem dodatkowym co pozwoli usprawnić przebieg akcji ratowniczo-gaśniczych w trudnych warunkach terenowych oraz pomoże szybciej dotrzeć do osób potrzebujących pomocy,

- zakup czujników tlenku węgla dla mieszkańców gminy Złocieniec, które bezpośrednio wpłyną na świadomość i bezpieczeństwo mieszkańców. Zakupy te usprawnia i wspomogą ochronę ppoż gminy Złocieniec.

139 90

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej