Przedświąteczny czas w Stowarzyszeniu „Radość z Życia” – Mikołajki!

  • Napisane przez  Monika Rudzińska
Fot. Monika Rudzińska Fot. Monika Rudzińska

Mikołajki to doskonała okazja by przygotować dla kogoś niespodziankę i sprawić mu radość. Z myślą o swoich podopiecznych również Stowarzyszenie „Radość z Życia” w dniu 6 grudnia br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim zorganizowało wspólnie imprezę mikołajkową ze Świętym Mikołajem w roli głównej.

Przedświąteczny czas w Stowarzyszeniu „Radość z Życia”

Jak zawsze jego obecność wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród wszystkich dzieci, które nie mogły nie skorzystać z sytuacji by go lepiej poznać. Podczas wspólnej zabawy miały nie tylko okazję z nim pakować prezenty, potańczyć oraz dowiedzieć się o nim czegoś więcej, zadając pytania, skrycie licząc, że uchyli on rąbka tajemnicy o życiu w swojej śnieżnej krainie Laponii.

Podczas Mikołajek nie mogło zabraknąć prezentów, ale także dobrej zabawy, którą zapewniły „zimowe” konkursy, w trakcie których wszystkie dzieci mogły wykazać się sprawnością fizyczną i dobrze się bawić.

Przedświąteczny czas w Stowarzyszeniu „Radość z Życia”

Na dzieci prócz znakomitych podarunków, którymi zostały obdarowane przez Świętego Mikołaja, czekała również specjalna niespodzianka, którą przygotowali terapeuci Stowarzyszenia. Dla swoich podopiecznych postanowili przygotować coś wyjątkowego i dostarczyć im moc pozytywnych wrażeń. Tym szczególnym prezentem od kadry było przedstawienie bajki „Smerfne Mikołajki”, która z całym sercem wcieliła się w swoje role, wiedząc przed jaką wyjątkową publicznością występuje.

Przedświąteczny czas w Stowarzyszeniu „Radość z Życia”

Mikołajki zapoczątkowały świąteczny czas – grudzień, jedyny taki miesiąc w roku, w którym ludzie mimo gorączkowej przedświątecznej gonitwy, stają się dla siebie bardziej serdeczni i otwarci na drugiego człowieka. Życzmy w takim razie sobie nawzajem by nasze serca były przepełnione miłością do bliźniego przez cały rok, nie tylko w święta, które nie są jedyną okazją by móc okazać swoją dobroć i pomoc drugiemu człowiekowi.

Przedświąteczny czas w Stowarzyszeniu „Radość z Życia”

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto