Najnowsze wiadomości z regionu

Pojezierze Drawskie i zachodniopomorskie

Winniki mają przebudowaną drogę powiatową

Winniki mają przebudowaną drogę powiatową

Winniki w gminie Węgorzyno mogą się cieszyć przebudowaną droga powiatową. Prace wykonano na odcinku 1106m. Właśnie odbyło się uroczyste otwarcie inwestycji.

Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 4339 Z" w Winnikach na odcinku 1,106 m. została zakończona. Nowo powstała inwestycja poprawi nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim komfort przemieszczania się pomiędzy miejscowościami.

W uroczystości otwarcia inwestycji wzięli udział Poseł na Sejm RP Artur Szałabawka, Leszek Dobrzyński Poseł na Sejm RP, Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Burmistrz Węgorzyna Monika Kuźmińska, Przewodniczący Rady Powiatu w Łobzie Ryszard Sola, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Łobzie Janina Mazuro, Wicestarosta Krzysztof Gwóźdź, Członkowie Zarządu Powiatu w Łobzie w osobach Bożeny Karmasz, Andrzeja Gradusa i Józefa Bąka, Radny Rady Powiatu w Łobzie Paweł Bot, Skarbnik Powiatu Sławomir Brodniak, Monika Dobrzaniecka Radna Rady Gminy Węgorzyno, Kazimierz Domaracki Wykonawca wraz z przedstawicielami, Wiesław Bernacki Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Łobzie, Katarzyna Pliżga Sołtys Winnik wraz z Radą Sołecką oraz przybyli mieszkańcy.

Inwestycja została dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 2 359 286zł. natomiast wkład własny wyniósł 2 742 796 zł.


Drukuj   E-mail

Related Articles

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone