Najnowsze wiadomości z regionu

Pojezierze Drawskie i zachodniopomorskie

VIDEO - Chuligani konta monitoring Straży Miejskiej w Połczynie-Zdroju

VIDEO - Chuligani konta monitoring Straży Miejskiej w Połczynie-Zdroju

Zniszczony element tężni w Parku Zdrojowym w Połczynie Zdroju, i dewastacja koszy na śmieci na Placu 1000-lecia Państwa Polskiego. To kolejne wybryki chuligańskie wykryte przez monitoring Straży Miejskiej w Połczynie-Zdroju. Jak informuje Straż Miejska sprawcy już zostali ustaleni. 

Zniszczenia rynny przy tężni dopuścił się młody mężczyzna w 8 października w późnych godzinach wieczornych na terenie Parku Zdrojowego. Drugie z ujawnionych zdarzeń dotyczyło także młodego mężczyzny, który kopał w uliczne kosze na śmieci przy ul. Plac 1000-lecia, co spowodowało uszkodzenie jednego z nich. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 25 października około godz. 21:00.

Obaj sprawcy w wyniku podjętych działań wyjaśniających przez Strażników Miejskich zostali ustaleni, a zgromadzone materiały zgodnie z właściwością rzeczową zostały przekazane Policji w celu przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego w sprawie o wykroczenia.

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

- Opisane wykroczenia polegające na umyślnym godzeniu w porządek publiczny i umyślnym uszkadzaniu mienia, popełnione w rozumieniu powszechnym bez powodu lub z oczywiście błahego powodu, mają charakter chuligański i zasługują na szczególne napiętnowanie. Ewentualnych naśladowców chcemy przestrzec, że nie mogą liczyć na bezkarność i pobłażliwość. Mamy nadzieję, że publikacja ujawnionych przez nas zdarzeń przyczyni się do ich ograniczenia, a być może nawet całkowitego wyeliminowania, a nasze działania spotkają się z poparciem i aprobatą społeczną – podkreśla Komendant Straży Miejskiej Andrzej Sadowski.


Drukuj   E-mail

Related Articles

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone