Najnowsze wiadomości z regionu

Pojezierze Drawskie i zachodniopomorskie

Kamienica w centrum miasta za jedyne 70 tys.

Kamienica w centrum miasta za jedyne 70 tys.

W Połczynie-Zdroju na zainteresowanych czeka inwestycyjna perła w samym sercu połczyńskiego kurortu, tuż przy zabytkowej starówce. To prestiżowa lokalizacja na mieszkania, biznes lub apartamenty w strefie „B” uzdrowiska. Cena wywoławcza? Jedynie 70.900,00 zł brutto – tak ofertę reklamuje miasto.

Całość sprzedawana jest w formie rokowań. Kupujący sam może złożyć ofertę, jaka ma być wysokość ewentualnych rat i ile czasu chce je spłacać. Może to trwać nawet kilka lat, zaś budynek po remoncie może wygenerować dochód który pokryje koszty zakupu.

W całym zachodniopomorskim nie znajdziecie drugiej takiej nieruchomości inwestycyjnej. Rynkowa 8 w Połczynie-Zdroju to prawdopodobnie ostatnia tak atrakcyjna kamienica w województwie – zachwala ratusz

Lokalizacja to zabytkowe centrum miasteczka, z brukowanymi uliczkami. Około 50 metrów dalej znajduje się deptak na ulicy Grunwaldzkiej, który był częścią historycznego Szlaku Solnego, a dzisiaj to ulica barwnych parasoli.

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym do generalnego remontu, leży na działce nr 255 o powierzchni 0,0437 ha, położonej w Połczynie-Zdroju przy ulicy Rynkowej.

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Rokowania odbędą się w dniu 26 lipca 2022 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju przy Placu Wolności 3-4.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: (94) 36-66-126.

Fot. UM


Drukuj   E-mail

Related Articles

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone