Najnowsze wiadomości z regionu

Pojezierze Drawskie i zachodniopomorskie

Bez uprawnień, pod wpływem narkotyków przekraczał prędkość. Grozi mu dwa lata

Bez uprawnień, pod wpływem narkotyków przekraczał prędkość. Grozi mu dwa lata

Policjanci grupy „Speed” świdwińskiej „drogówki” podczas wykonywania czynności na drodze w miejscowości Rąbino ujawnili kierowcę, który był pod wpływem narkotyków, nie miał również uprawnień do kierowania. Teraz Sąd zdecyduje o karze za popełnione przez niego czyny.

Policjanci należący do policyjnej grupy „Speed” podczas wykonywania swoich obowiązków w miejscowości Rąbino, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Podczas kontroli okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania. Zachowanie kierującego świadczyło również, że może być on pod wpływem narkotyków. Przeprowadzone badanie narkotesterem wskazało, że kierujący może być pod wpływem substancji psychotropowej. Jego krew policjanci zabezpieczyli do badań laboratoryjnych.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za jazdę bez uprawnień.


Drukuj   E-mail

Related Articles

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone