Najnowsze wiadomości z regionu

Pojezierze Drawskie i okolice

poniedziałek, 29 listopad 2021 12:43

Region: 3 miesiące aresztu dla 41 -letniego mieszkańca gminy Łobez. To za nakotyki

Napisane przez Policja
Obraz Lisa Redfern z Pixabay Obraz Lisa Redfern z Pixabay

W dniu 29 listopada 2021 roku Sąd Rejonowy w Łobzie zastosował 3 miesiące aresztu dla 41 -letniego mieszkańca gminy Łobez za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz oraz substancji psychotropowych.

W dniu 26 listopada 2021 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie na podstawie zebranych informacji ustalili, że jeden  z mieszkańców gminy Łobez posiada znaczne ilości narkotyków. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili w mieszkaniu mężczyzny środki odurzające w postaci suszu marihuany w ilości 100,3 grama netto oraz substancji psychotropowych w postaci amfetaminy w ilości 126,52 grama netto. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i osadzony  w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych KPP Łobez. W dniu dzisiejszym wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Łobzie zastosował trzymiesięczny areszt.

 

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Posiadanie znacznej ilości narkotyków jest przestępstwem określonym w art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i jest zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Dodatkowe informacje

  • Więcej:

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone