piątek, 04 czerwiec 2021 07:05

Region: Noworodki otrzymają prezent od samorządu

Napisane przez DSI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Fot. UM Fot. UM

W łobeskim ratuszu postanowiono przygotować małe prezenty dla noworodków. Będą to bodziaki sygnowane łobeskim miejskim logo. Pierwszy miejski bodziak powędrował w ręce Julci.

Pierwszy bodziak wręczył osobiście Burmistrz Piotr Ćwikła mamie nowej mieszkanki Łobza.

Aby dostać taki upominek, rodzice dzieci urodzonych w ciągu ostatnich 3 miesięcy mogą się zgłaszać do urzędu miejskiego. Body są w rozmiarze 68. Można również zadzwonić do Urzędu Miejskiego w Łobzie (tel. 91 397 4001) i uzgodnić termin odbioru

Pracujemy na rozwój Łobza również dla przyszłych pokoleń i staramy się, by był on przyjazny rodzinie. Przygotowany przez nas upominek to gest, którym pokazujemy, że mieszkańcy są dla nas ważni od pierwszych chwil swojego życia. Przekazanie rodzicom bodziaka sygnowanego miejskim logo jest wyrazem włączenia do społeczności Łobza, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.

Pomysłodawcy promocyjnego upominku mają nadzieję, że bodziaki przypadną rodzicom i dzieciom do gustu i będą w przyszłości miłą pamiątką narodzin.

Dodatkowe informacje

  • Więcej:

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM