wtorek, 28 wrzesień 2021 13:00

3 miesiące aresztu dla 32 - letniego obywatela Ukrainy

Napisane przez Policja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Łobzie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy dla 32 - letniego obywatela Ukrainy za naruszenie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W dniu 25 września br. po północy reskowscy policjanci zatrzymali do kontroli  samochód marki VW, którego kierowca na widok radiowozu nagle zjechal w boczną ulicę. Czujność policjantów okazała się zasadna, gdyż 32 - letni obywatel Ukrainy  kierował samochodem pomimo orzeczonego wobec niego prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Łobzie, zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto od mężczyzny policjanci wyczuli woń alkoholu z ust, więc pobrano krew do badań na zawarość alkoholu w organizmie. Wspomniany środek karny został orzeczony w lutym bieżącego roku za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

Teraz 32 - latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Dodatkowe informacje

  • Więcej:

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM