sobota, 11 wrzesień 2021 06:52

Region. Tym razem narkotyki schowane zostały w domku do zabaw dla dzieci

Napisane przez Policja
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W wyniku przeprowadzonych działań przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku w poniedziałek został zatrzymany mężczyzna w związku z posiadaniem środków odurzających. 38-latek posiadał ukryte na podwórku pocięte krzewy konopi indyjskich. Dziś w Prokuraturze Rejonowej w Szczecinku zapadła decyzja o zastosowaniu wobec mężczyzny dozoru policji.

W miniony poniedziałek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku po raz kolejny przeprowadzili zaplanowane działania mające na celu eliminowanie przestępczości narkotykowej na terenie miasta. Dzięki rozpoznaniu i wysokiej skuteczności policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. Tym razem policjanci zatrzymali mężczyznę, który na podwórku w plastikowym domku do zabaw przechowywał ponad 2,5 kg pociętych krzewów konopi indyjskich.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 38-latkowi zarzutu posiadania środków odurzających.

Prokurator zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie teraz przed sądem grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowe informacje

  • Więcej:

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM