piątek, 03 wrzesień 2021 15:55

Pieniądze zniknęły Ci z konta. Była awaria w dużym banku

Napisane przez DSI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay

Bank Credit Agricole musi rozwiązać poważną awarię z jaką spotkał się system tego banku. Z powodu błędu, na rachunki części klientów ponownie zostały obciążone wcześniej realizowanymi transakcjami.

Jak się okazało transakcje na kontach i rachunkach kart kredytowych części klientów naliczane są podwójne. Jeśli jesteś klientem tego banku powinieneś sprawdzić czy sytuacja ma miejsce również na Twoim koncie.

W tej sprawie bank wydał specjalny komunikat:

W czwartek 2.09, z powodu błędu, na kontach i rachunkach kart kredytowych części klientów ponownie pojawiły się zaksięgowane już wcześniej transakcje. Bardzo przepraszamy. W nocy (z 2 na 3.09) przywróciliśmy prawidłowe stany na rachunkach. Cały czas sprawdzamy sytuację - w szczególności transakcje w walutach obcych, gdzie jeszcze mogą występować niezgodności.

Zwrot pieniędzy zobaczą Państwo w historii rachunku w nowym serwisie internetowym CA24 eBank za 2 września i aplikacji mobilnej.
Zwroty z transakcji w CA24 eBank oraz aplikacji mogą być prezentowane niechronologicznie. Oznacza to, że najpierw zobaczą Państwo zwrot błędnie pobranej transakcji, a później obciążenie rachunku.

Przepraszamy za wszystkie niemiłe sytuacje i emocje, które Państwa spotkały - jest nam z tego powodu naprawdę przykro. Prosimy także o cierpliwość, aktualnie może być trudniej się do nas dodzwonić. Potrzebujemy także więcej czasu, aby odpowiedzieć na Państwa wiadomości.

W przypadku zauważenia nieprawidłowości prosimy o kontakt z nami.

Dodatkowe informacje

  • Więcej:

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM