K2 Blog

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku ustalił a następnie zatrzymał 41–letnią kobietę, która dokonała kradzieży sprzętu AGD oraz pieniędzy na szkodę seniora ze Szczecinka. Zatrzymanej za kradzież grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Nowe propozycje MSWiA dla funkcjonariuszy służb podległych resortowi.

Bp Krzysztof Włodarczyk, dotychczasowy biskup pomocniczy diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, został mianowany biskupem diecezji bydgoskiej. Decyzję papieża ogłosiła dziś w południe Stolica Apostolska.

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 17:03

Z regionu: Policja poszukuje Jana Najborowskiego

Napisane przez

Szczecinecka Policja poszukuje 72 letniego Jana Najborowskiego, mieszkańca gminy Szczecinek. Mężczyzna w dniu 11 września 2021r. ok. godz 9:00 poinformował członków rodziny, że jedzie rowerem do Szczecinka. Mężczyzna nie wrócił do domu a zaniepokojona rodzina fakt zaginięcia zgłosiła w szczecineckiej komendzie.

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 16:59

Tam ludzie wjeżdżali pod prąd. Na tej obwodnicy zwróćcie uwagę

Napisane przez

Od grudnia ubiegłego roku kierowcy korzystają z obwodnicy Wałcza w ciągu drogi ekspresowej S10. To dwujezdniowa droga ekspresowa o dwóch pasach ruchu w każdym kierunku. Z chwilą otwarcia drogi szybkiego ruchu, policjanci odnotowywali przypadki poruszania „pod prąd”, co stanowi ogromne zagrożenie w ruchu drogowym. By zminimalizować ryzyko nieświadomych wjazdów „pod prąd” na obwodnicy Wałcza pojawił się znak „STOP Zły Kierunek” informujący o znajdowaniu się na niewłaściwym pasie ruchu.

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 14:11

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany po pościgu

Napisane przez

Zatrzymany po pościgu, 27-letni mieszkaniec pow. świdwińskiego, był poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności, miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna próbował zgubić policyjny pościg uciekając pojazdem, a następnie na pieszo. Trafił już do policyjnego aresztu, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Około 70 tys. mieszkańców Pomorza Zachodniego zaszczepiło się w trakcie trwania konkursu Marszałka Województwa „Zachodniopomorski Lider Szczepień”. Choszczno, Pełczyce, Świdwin i Ustronie Morskie – to właśnie w tych gminach od 27 lipca do 31 sierpnia br. poziom wyszczepienia osiągnął najwyższy wskaźnik. W nagrodę lokalne samorządy otrzymały od Urzędu Marszałkowskiego po 100 tys. zł.

Nawet kilka lat za kratami grozi mężczyźnie, który zlekceważył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pomimo decyzji sądu, 32-latek wsiadł za kierownicę Alfy Romeo, teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

środa, 15 wrzesień 2021 06:12

22-latka i jej 9-letnia siostra odnalezione w lesie

Napisane przez

Policjanci z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie wraz z leśniczym odnaleźli 22-latkę i jej 9-letnią siostrę, które zgubiły się w lesie. Kobieta udała się na grzybobranie do lasu, a kiedy próbowała wrócić do samochodu straciła orientację w terenie. Dzięki działaniom borneńskich policjantów i wsparciu leśniczego siostry zostały szczęśliwie odnalezione.

W piątek 10 września na Stadionie Miejskim w Węgorzynie odbyła się plenerowa impreza "Pokaz Nocnego Nieba z Karolem Wójcickim" zorganizowana przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Edwarda Arysa.

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM