Advertisement
AMAZON

Praca dla tokarzy, frezerów, mechaników, serwisantów, projekt managerów, ślusarzy, inżynierów, automatyków, brygadzistów w STM Sp. z o.o.

STM Sp. z o.o.

Ogromne możliwości rozwoju indywidualnego, szansa na ciekawą pracę w ZŁOCIEŃCU.

Przy ul Piaskowej w Złocieńcu od wielu lat działa rodzinna firma STM Sp. z o.o., która wyróżnia się spośród innych. Jeszcze mało rozpoznawalna lokalnie, zdobywa nagrody w Polsce i za granicą, uczestniczy w targach międzynarodowych, zdobywa rynki na całym świecie, zatrudnia blisko 100 osób.
Jest to firma, w której buduje się urządzenia od podstaw, projektuje, konstruuje, składa, testuje, patentuje i wszystko bazując na własnych rozwiązaniach, wiedzy i doświadczeniu zespołu.

Przede wszystkim jednak firma STM daje możliwość pracy, rozwoju zawodowego dla ludzi, którzy cenią sobie nasz region, tutaj chcą budować swoją przyszłość, a jednocześnie marzą, aby robić coś ciekawego.
Kogo szuka? Wszystkich , którzy są lub chcą być: tokarzami, frezerami, mechanikami, serwisantami, projekt managerami, ślusarzami, inżynierami, automatykami.

Zapraszamy, aby przyjrzeć się firmie i oczywiście polecamy złożyć swoją aplikację: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 943671471

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 12 grudzień 2017 14:20

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Więcej