Do dramatycznego wypadku doszło 19 marca w Zawierciu w województwie śląskim. Jadąca na sygnale karetka zderzyła się z ciężarówką. Zginął kierowca karetki, 28-letni mężczyzna, który pracował m.in. jako naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Ogrodzieńcu. Żegnają go koledzy i koleżanki.
Właśnie otrzymaliśmy informacje, że ratownicy medyczni z powiatu drawskiego oraz druhowie z OSP chcą mu oddać cześć. Syreny usłyszymy w poniedziałek rano o 9:00.
Pomysłodawcą akcji jest Kamil Wlizło, ratownik z Kalisza Pomorskiego, który zachęca do udziału innych.
