Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

test2

  • ADAM
  • Kategoria: Uncategorised
  • Odsłony: 388

 

Jak wyglądały ferie w Prostyni ? O tym opowiada Joanna Maliczewska, która prowadzi zajęcia w świetlicy w tej miejscowości.

W tym roku działania i zajęcia świetlicowe w trakcie trwania ferii zimowych z uczestnikami warsztatów prowadzone były tylko online za pośrednictwem stron internetowych MGOK w Kaliszu Pomorskim oraz  na profilach społecznościowych Facebook „Ośrodek Kultury Kalisz Pomorski” i „Świetlica wiejska w Prostyni”.

Zajęcia odbywały się w formie pojawiających się instrukcji z załączonymi zdjęciami do wykonania zadania i były realizowane w formie online ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19.

Pomiędzy proponowanymi zajęciami pojawiały się ciekawe materiały związane tematycznie z okresem zimowym. Były to na przykład udostępniane linki z piosenkami zimowymi czy wesołymi wierszykami dla dzieci. Odpowiedzi obserwujących nasze posty w formie przysłanych przez nich zdjęć były umieszczane jako komentarze pod danym postem. W ten sposób na każdy post była interakcja na proponowane zajęcia. Powstały wiersze i piosenki o tematyce zimowej, bukiet kwiatów, książka radości i inne.
 
Bardzo ważne dla Nas było poczucie wykonania wspólnej pracy. Nurtem przewodnim każdego dnia pracy z uczestnikami zajęć było wykonanie wspólnie jakiegoś wyzwania, które w efekcie miało składać się z małych form i tworzyć całość. Tak też każdy z uczestników w swoim domu wykonał jakiś element całości. To była wspaniała przygoda! Kolejne zadania przed Nami- relacjonuje instruktorka

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej