Wypadek na trasie Złocieniec–Siecino. Dwie osoby trafiły do szpitala
- Napisane przez DSI
Na trasie Złocieniec–Siecino doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, a droga była nieprzejezdna przez ponad cztery godziny.
ZOBACZ KONIECZNIE
Po przyjeździe zastępu strażaków z OSP Złocieniec okazało się, że jedna z uczestniczek wypadku jest nieprzytomna. Kobieta została natychmiast przekazana zespołowi ratownictwa medycznego i wraz z kierowcą drugiego pojazdu przewieziona do szpitala.
Na czas prowadzenia działań ratowniczych i policyjnych czynności dochodzeniowych droga była całkowicie zablokowana przez ponad cztery godziny.
W akcji ratunkowej udział brały:
-
1 zastęp OSP Złocieniec,
-
2 zespoły Pogotowia Ratunkowego,
-
2 patrole Policji.
Zdjęcia z miejsca zdarzenia: Adrian Rozpłoch.
Zobacz nagrania z powiatu drawskiego
Dodatkowe informacje
-
.:



