Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wypadek na trasie Złocieniec–Siecino. Dwie osoby trafiły do szpitala

  • Napisane przez  DSI
Wypadek na trasie Złocieniec–Siecino. Dwie osoby trafiły do szpitala

Na trasie Złocieniec–Siecino doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, a droga była nieprzejezdna przez ponad cztery godziny.

W piątek, 19 grudnia 2025 roku, o godzinie 10:30, służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na trasie Złocieniec–Siecino. Na miejscu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowały cztery osoby.

Po przyjeździe zastępu strażaków z OSP Złocieniec okazało się, że jedna z uczestniczek wypadku jest nieprzytomna. Kobieta została natychmiast przekazana zespołowi ratownictwa medycznego i wraz z kierowcą drugiego pojazdu przewieziona do szpitala.

Na czas prowadzenia działań ratowniczych i policyjnych czynności dochodzeniowych droga była całkowicie zablokowana przez ponad cztery godziny.

Wypadek na trasie Złocieniec–Siecino. Dwie osoby trafiły do szpitala

W akcji ratunkowej udział brały:

  • 1 zastęp OSP Złocieniec,

  • 2 zespoły Pogotowia Ratunkowego,

  • 2 patrole Policji.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia: Adrian Rozpłoch.

Zobacz nagrania z powiatu drawskiego

Wypadek na trasie Złocieniec–Siecino. Dwie osoby trafiły do szpitala
Wypadek na trasie Złocieniec–Siecino. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dodatkowe informacje

  • .:

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

        

Zostań promotorem

Więcej