Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Spotkanie integracyjne diabetyków nad Drawą

  • Napisane przez  DSI
Fot. Dominik Fot. Dominik

Muzyka, ruch, edukacja i wspólne rozmowy – tak wyglądało spotkanie integracyjne zorganizowane przez Drawskie Stowarzyszenie Diabetyków 26 czerwca w malowniczej Jędrkowej Przystani nad Drawą.

26 czerwca nad brzegiem rzeki Drawy, w Jędrkowej Przystani, odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez Zarząd Powiatowy i Koło Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Drawsku Pomorskim. Wydarzenie zgromadziło nie tylko lokalnych członków stowarzyszenia, ale również przedstawicieli władz samorządowych, reprezentantów struktur oraz członków innych kół diabetyków z regionu.

Spotkanie miało nie tylko charakter towarzyski, ale również edukacyjny i prozdrowotny. Na uczestników czekały zdrowe posiłki, warsztaty dotyczące zasad żywienia, a także animacje ruchowe promujące aktywny styl życia. Chętni mogli spóbować sił z jogą.

Dodatkową atrakcją był występ kapeli Diabaz, która zadbała o muzyczną oprawę wydarzenia. Nie zabrakło też wspólnych życzeń, uśmiechu i okazji do rozmów w miłej atmosferze.

Spotkanie stało się doskonałą okazją do integracji środowiska diabetyków i wymiany doświadczeń, a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody i z naciskiem na zdrowy styl życia.

Spotkanie integracyjne diabetyków nad Drawą
Spotkanie integracyjne diabetyków nad Drawą
Spotkanie integracyjne diabetyków nad Drawą
Zobacz materiały filmowe z powiatu drawskiego
Spotkanie integracyjne diabetyków nad Drawą
Spotkanie integracyjne diabetyków nad Drawą

Dodatkowe informacje

  • .:

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

        

Zostań promotorem

Więcej