Spotkanie integracyjne diabetyków nad Drawą
- Napisane przez DSI
Fot. Dominik
Muzyka, ruch, edukacja i wspólne rozmowy – tak wyglądało spotkanie integracyjne zorganizowane przez Drawskie Stowarzyszenie Diabetyków 26 czerwca w malowniczej Jędrkowej Przystani nad Drawą.
26 czerwca nad brzegiem rzeki Drawy, w Jędrkowej Przystani, odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez Zarząd Powiatowy i Koło Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Drawsku Pomorskim. Wydarzenie zgromadziło nie tylko lokalnych członków stowarzyszenia, ale również przedstawicieli władz samorządowych, reprezentantów struktur oraz członków innych kół diabetyków z regionu.
Spotkanie miało nie tylko charakter towarzyski, ale również edukacyjny i prozdrowotny. Na uczestników czekały zdrowe posiłki, warsztaty dotyczące zasad żywienia, a także animacje ruchowe promujące aktywny styl życia. Chętni mogli spóbować sił z jogą.
Dodatkową atrakcją był występ kapeli Diabaz, która zadbała o muzyczną oprawę wydarzenia. Nie zabrakło też wspólnych życzeń, uśmiechu i okazji do rozmów w miłej atmosferze.
Spotkanie stało się doskonałą okazją do integracji środowiska diabetyków i wymiany doświadczeń, a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody i z naciskiem na zdrowy styl życia.
Dodatkowe informacje
-
.:



