Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Stowarzyszenie „SEMAFOR” ze wsparciem złocienieckiego ratusza.

  • Napisane przez  UM, DSI
Stowarzyszenie „SEMAFOR” ze wsparciem złocienieckiego ratusza.

30 stycznia 2025 roku Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek podpisała umowę na realizację zadania publicznego pod nazwą „Wsparcie działalności centrum integracji społecznej”.

Gmina Złocieniec zawarła umowę ze Stowarzyszeniem „SEMAFOR”, reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Pawła Kuwałka. Porozumienie zostało podpisane na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

„Środki finansowe na realizację zadania zostały zaplanowane w Gminnym Programie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii dla Gminy Złocieniec” – poinformował Urząd Miejski w Złocieńcu.

Dalsza część informacji pod blokiem filmowym

W spotkaniu uczestniczyła także Anna Łowkiewicz, Pełnomocnik Burmistrza Złocieńca ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom w zakresie alkoholizmu i narkomanii w gminie Złocieniec.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość realizowania tego Zadania Publicznego. Mamy również nadzieję, że nasza wspaniała załoga członków Stowarzyszenia składająca się w dużej części z pracowników i uczestników Centrum Integracji Społecznej w Złocieńcu, jak zwykle staną na wysokości zadania i z pełnym profesjonalizmem zrealizujemy te wyzwanie- przekazał na FB Prezes Paweł Kuwałka

Dodatkowe informacje

  • .:

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

        

Zostań promotorem

Więcej