Stowarzyszenie „SEMAFOR” ze wsparciem złocienieckiego ratusza.
- Napisane przez UM, DSI
30 stycznia 2025 roku Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek podpisała umowę na realizację zadania publicznego pod nazwą „Wsparcie działalności centrum integracji społecznej”.
„Środki finansowe na realizację zadania zostały zaplanowane w Gminnym Programie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii dla Gminy Złocieniec” – poinformował Urząd Miejski w Złocieńcu.
Dalsza część informacji pod blokiem filmowym
W spotkaniu uczestniczyła także Anna Łowkiewicz, Pełnomocnik Burmistrza Złocieńca ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom w zakresie alkoholizmu i narkomanii w gminie Złocieniec.
Dziękujemy za zaufanie i możliwość realizowania tego Zadania Publicznego. Mamy również nadzieję, że nasza wspaniała załoga członków Stowarzyszenia składająca się w dużej części z pracowników i uczestników Centrum Integracji Społecznej w Złocieńcu, jak zwykle staną na wysokości zadania i z pełnym profesjonalizmem zrealizujemy te wyzwanie- przekazał na FB Prezes Paweł Kuwałka
Dodatkowe informacje
-
.:



