Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Podpisano porozumienie w sprawie rozbudowy systemu ostrzegania i alarmowania

  • Napisał 
Fot. UM Fot. UM

29 stycznia 2025 r. w gabinecie Burmistrza Złocieńca Małgorzaty Głodek podpisano porozumienie dotyczące współpracy w zakresie rozbudowy systemu ostrzegania i alarmowania.

W spotkaniu uczestniczyli Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim mł. bryg. Krystian Kowal, Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Drawsku Pomorskim st. kpt. Mateusz Waszczyk oraz Wiceprezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Złocieńcu druh Paweł Szymański, reprezentujący prezesa jednostki.

Porozumienie zostało zawarte pomiędzy Zachodniopomorskim Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej, OSP Złocieniec oraz Gminą Złocieniec. Zadanie będzie realizowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Odporność na kryzys – optymalizacja Służb Państwowych odpowiadających za bezpieczeństwo”.

Realizacja projektu pozwoli na modernizację i rozbudowę systemu ostrzegania i alarmowania, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Złocieńca oraz całego regionu.

Dodatkowe informacje

  • .:

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

        

Zostań promotorem

Więcej