Podpisano porozumienie w sprawie rozbudowy systemu ostrzegania i alarmowania
- Napisał ADAM
Fot. UM
29 stycznia 2025 r. w gabinecie Burmistrza Złocieńca Małgorzaty Głodek podpisano porozumienie dotyczące współpracy w zakresie rozbudowy systemu ostrzegania i alarmowania.
Porozumienie zostało zawarte pomiędzy Zachodniopomorskim Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej, OSP Złocieniec oraz Gminą Złocieniec. Zadanie będzie realizowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Odporność na kryzys – optymalizacja Służb Państwowych odpowiadających za bezpieczeństwo”.
Realizacja projektu pozwoli na modernizację i rozbudowę systemu ostrzegania i alarmowania, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Złocieńca oraz całego regionu.
Dodatkowe informacje
-
.:



