Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na ratunek w nocy. W takich sytuacjach łódź strażaków bardzo się przydaje.

  • Napisane przez  OSP Czaplinek
Fot. OSP Czaplinek Fot. OSP Czaplinek

21 sierpnia tuż po północy 0:45 strażacy z OSP Czaplinek zostali zadysponowani z łodzią do miejscowości Drahimek.

Ich pomocy potrzebowali ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Konieczne było przetransportowanie poszkodowanego wędkarza z urazem nogi.

Okazało się, że nie było możliwości podjęcia poszkodowanego lądem i niezbędne okazało się użycie łodzi w celu przetransportowania w bezpieczne miejsce. Dopiero tam ratownicy medyczni mogli przejąć poszkodowanego od strażaków.

W działaniach brali udział OSP Czaplinek i  ZRM Czaplinek.

Dodatkowe informacje

  • .:

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

        

Zostań promotorem

Więcej