2017-04-07 Teatr: 'Mężczyzna idealny'' w Czaplinku

2017-04-07 Teatr: 'Mężczyzna idealny'' w Czaplinku

Serdecznie zapraszamy na komedię terapeutyczną pt. "Mężczyzna Idealny". Na czaplineckiej scenie wystąpią aktorzy warszawskiego Teatru Palladium: Małgorzata Lewińska, Jacek Kawalec, Piotr Pręgowski i Tadeusz Ross. 

Jakie tematy pojawiły się w scenariuszu spektaklu? Otóż..."Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna – pracujący w niej profesor psychiatrii i pani doktor psychiatrii i biogenetyki, owładnięci są ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?

Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała."

Sprzedaż i rezerwacja biletów (50,00 zł/bilet) będzie dostępna od 14 lutego 2017 r. Rezerwacja będzie obowiązywać przez trzy dni robocze, podczas których należy uregulować należność w kasie Czaplineckiego Ośrodka Kultury lub dokonać wpłaty drogą elektroniczną na konto:

  • Czaplinecki Ośrodek Kultury
  • ul. Pławieńska 1a, 78-550 Czaplinek
  • PBS o/Czaplinek 21 8581 1027 0400 0941 2000 0001

Serdecznie zapraszamy! 

Powrót na górę

Moje konto

Więcej