2017-05-27 Targi Smaków

2017-05-27 Targi Smaków

Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Złocieniecki Ośrodek Kultury zapraszają na drugą edycję Targów Smaków, która odbędzie się 27 maja 2017 roku w Złocieńcu. Podczas Targów odbędzie się konkurs kulinarny, do którego można zgłosić się już dziś.
W tym roku konkurs „Smak Powiatu Drawskiego" podzielony jest na dwie kategorie: „Potrawa" oraz „Produkt". Za zajęcie pierwszego miejsca w pierwszej z nich przewidziano nagrodę finansową w wysokości 750 zł oraz wyróżnienie uhonorowane kwotą 400 zł. W kategorii "Produkt" nagrody wyniosą odpowiednio 500 zł oraz 200 zł.


Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu drawskiego. Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej w wersji papierowej lub elektronicznej do Urzędu Miasta lub Urzędu Gminy, na terenie której zamieszkuje Uczestnik. Wyjątkiem są gminy: Kalisz Pomorski, Ostrowice oraz Złocieniec, z których zgłoszenia powinny wpływać do Złocienieckiego Ośrodka Kultury.
Adresy mailowe do zgłoszeń:

  • Gmina Czaplinek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Katarzyna Kibitlewska, tel. 94 36 375 47 90)
  • Gmina Drawsko Pomorskie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Marcin Łukasz, tel. 94 36 325 03)
  • Gmina Kalisz Pomorski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (Alicja Borkowska, tel. 661 093 552)
  • Gmina Ostrowice: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (Alicja Borkowska, tel. 661 093 552)
  • Gmina Wierzchowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Danuta Romaniec, tel. 94 36 18 846)
  • Gmina Złocieniec: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Alicja Borkowska, tel. 661 093 552)

REGULAMIN KONKURSU
KARTA ZGŁOSZENIA
Podczas imprezy odbędzie się pokaz gotowania na dużej patelni, występy artystyczne, a także liczne atrakcje dla najmłodszych. Zapraszamy!

 

Powrót na górę

Moje konto

Więcej