Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Karatecy z powiatu walczyli w Gdańsku. Medale: 6 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe

• Napisane przez  MUKS "OYAMA", Wojciech Pawłowicz

4 marca 2017 roku w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło 170 zawodników z 22 ośrodków.

W zawodach wzięli udział zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "OYAMA" z Klub Klubu Karate Kyokushin Złocieniec.

Karatecy rywalizowali w konkurencjach: kata, kumite w systemie kontakt (12-17 lat, full kontakt>18, a także po raz pierwszy w systemie walki karate olimpijskiego WKF.

Drawsko Pomorskie

Siedmiu zawodników drawskiego klubu – pod opieką sensei’a Karola Korczyńskiego i sensei’a Andrzeja Tylki – zdobyło łącznie 10 medali, w tym sześć złotych, dwa srebrne i dwa brązowe, uzyskując drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Poniżej prezentujemy zawodników, którzy zdobyli medale: