Logo
Wydrukuj tę stronę

Nadia Hofman i Wiktoria Pachuć zwyciężyły na Mistrzostwach Polski Ju Jitsu Ne-Waza

Rewelacyjny turniej dla młodych adeptów sztuk walki. Nie tylko Nadia i Wiktoria przywiozły medale do Drawska Pomorskiego. Pełna lista medalistów poniżej.

10 grudnia w Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu Ne – waza Junior Młodszy U15 oraz Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Ju Jitsu Ne – waza Juniorów U18, Młodzików U12, Dzieci starszych U10, Dzieci młodszych U8.

Wystartowały w nim młodzi zawodnicy z Zet Gold Team Drawsko Pomorskie.  Dzieci zdobyły medale oraz otrzymały dyplomy. Nagrodą dla nich były także okazjonalne koszulki.

• Szymon Graca 3 miejsce

Na Mistrzostwach Polski wystartowało aż 324 zawodników. W klasyfikacji drużynowej OTK (Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny) do 18 roku życia najlepsi okazali się zawodnicy Gold Team Police przed Berserkers Team Szczecin oraz Berserkers Team Stargard. W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski do 15 roku życia pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy Berserkers Team Stargard przed Berserkers Team Szczecin oraz trzecim, UKS Judo Tarnowskie Góry.

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)