Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Sokół Suliszewo rozgromił na swoim boisku drużynę LKS Karsibór aż 10:0

• Napisane przez  Marcin Karow

W meczu piętnastej kolejki 3. grupy A klasy KOZPN Sokół Suliszewo rozgromił na swoim boisku drużynę LKS Karsibór aż 10:0

• Sokół Suliszewo wystąpił w składzie:
  • Grzegorz Karow - Marcin Karow, Bartłomiej Kamiński, Marcin Jakubowski, Krystian Styburski (75' Maciej Jakubowski) - Mateusz Dolak (45' Dawid Dudzik), Łukasz Hofman, Paweł Serafin (C), Jakub Zadrożny (53' Piotr Godlewski), Wojciech Puszczak (75' Pawlak Piotr) - Adam Kozak.

Sokół do niedzielnego spotkania przystąpił po zaskakującej, ale i zasłużonej porażce przed własną publicznością ze Smakiem Pomorskim Wilcze Laski, a nadchodzący mecz z Karsiborem to idealna okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę i odkupienia zaufania kibiców. Od pierwszej minuty spotkania to Sokół dyktował warunki gry i zdecydowanie częściej od przeciwnika atakował, co niestety w połączeniu z marną skutecznością nie przynosiło otwarcia wyniku. Szansę zdobycia pierwszej bramki miał Łukasz Hofman, który jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Na szczęście kilka minut później do kolejnego stałego fragmentu gry - tym razem podszedł Wojciech Puszczak, który mierzonym strzałem umieścił piłkę w bramce przeciwnika otwierając wynik spotkania. W 29. minucie po podaniu Wojtka bramkę na 2:0 strzelił Adam Kozak. Do końca pierwszej połowy wynik nie zmienił się mimo widocznej przewagi Sokoła Suliszewo i sporej liczby stwarzanych sytuacji. Po zmianie stron na boisku w miejsce Mateusza Dolaka pojawił się Dawid Dudzik. W 53. minucie za Jakuba Zadrożnego wszedł Piotr Godlewski. Przewaga gospodarzy rosła z każdą minutą, lecz drużyna przyjezdna jeszcze od czasu do czasu potrafiła przeprowadzić jakąś akcję z wiarą na zdobycie kontaktowej bramki. W 64. minucie zaczął się prawdziwy koncert strzelecki w wykonaniu Sokoła, kiedy to bramkę na 3:0 zdobył Paweł Serafin po wrzucie z autu Piotra Godlewskiego. Trzy minuty później kolejną bramkę dla Sokoła zdobył Wojciech Puszczak. W 70. minucie spotkania pięciominutowy popis rozpoczął Dawid Dudzik, który najpierw asystował przy bramce Krystiana Styburskiego, później przy kolejnej bramce Wojciecha Puszczaka, a na koniec sam w 75. minucie zdobył bramkę na 7:0 po podaniu Pawła Serafina. Zawodnicy z Karsiboru po piorunującym fragmencie meczu stracili nie tylko wszelkie możliwości, ale i chęci na odrobienie wyniku, co dalej konsekwentnie wykorzystywali zawodnicy Sokoła. W międzyczasie w 75. minucie za schodzących Krystiana Styburskiego i Wojciecha Puszczaka pojawili się odpowiednio Maciej Jakubowski i Piotr Pawlak. W 77. minucie po wrzucie z autu Łukasza Hofmana piłkę do siatki skierował Bartek Kamiński, a dwie minuty później swoją drugą bramkę w meczu zdobył Adam Kozak, który pięć minut przed końcem spotkania skompletował hattricka i ustalił wynik meczu na 10:0.

Sokół Suliszewo 10:0 (2:0) LKS Karsibór

• 23' Wojciech Puszczak
  • 29' Adam Kozak
  • 64' Paweł Serafin
  • 67' Wojciech Puszczak
  • 70' Krystian Styburski
  • 73' Wojciech Puszczak
  • 75' Dawid Dudzik
  • 77' Bartłomiej Kamiński
  • 79' Adam Kozak
  • 85' Adam Kozak

Wspaniała pogoda jaka panowała w niedzielne popołudnie niewątpliwie przyczyniła się do przybycia tak licznej grupy kibiców zgromadzonych wokół boiska w Suliszewie dopingujących naszego Sokoła - co nas bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że niecodzienna liczba bramek zdobytych przez nasz zespół zachęci do przyjścia na następny mecz tych którzy byli z nami w niedzielę, ale i tych, którzy pozostali w domach. Nie ma nic lepszego od meczu, w którym "trybuny żyją" i spontanicznie reagują na wydarzenia mające miejsce na boisku. Cieszy również obecność kibiców wyposażonych w szaliki Sokoła, choć rozprowadzonych zostało ich o wiele więcej, a jeśli ktoś jeszcze byłby chętny to proszę o kontakt przez klubowego Facebooka. Dziękujemy