Wyniki wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich w gminie Złocieniec

  • Napisane przez  Inf. UM w Złocieńcu
Wybory. Fot. UM w Złocieńcu Wybory. Fot. UM w Złocieńcu

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów sołtysów i rad sołeckich na terenie gminy Złocieniec, które odbyły się w dniach od 9 do 16 lutego 2015 roku.

  • 1. Sołectwo Bobrowo

Na stan 291 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Bobrowo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 91 osób, co stanowi 31,2 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Krysztofiak Grzegorz, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Majewski Jerzy
  2. Skrzeczewska Teresa
  3. Wąwoźna Barbara
  4. Wąwoźny Sebastian
  • 2. Sołectwo Cieszyno

Na stan 175 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Cieszyno, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 60 osób, co stanowi 34,2 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Agata Książek, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Borowik Mieczysław
  2. Ciesielska Halina
  3. Wczesny Teresa
  4. Wójcik Elżbieta
  5. Żych Ryszard
  • 3. Sołectwo Darskowo

Na stan 252 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Darskowo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 45 osób, co stanowi 17,8 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Zdzisław Sinderman, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Baliński Stanisław
  2. Grzelak Danuta
  3. Juszkiewicz Malwina
  4. Sinderman Monika
  • 4. Sołectwo Kosobudy

Na stan 146 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Kosobudy, w zebraniu wiejskim uczestniczyły 54 osoby, co stanowi 37 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Emilia Waloryszak, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Krawczonek Joanna
  2. Lisowska Joanna
  3. Pawłowska Barbara
  4. Sawicki Jan
  5. Tomasz Smeja
  • 5. Sołectwo Lubieszewo

Na stan 251 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Lubieszewo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 38 osób, co stanowi 15,1 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Piotr Kosmala, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Grugel Jadwiga
  2. Olejnik Wojciech
  3. Olesiak Joanna
  4. Tyma Bogdan
  • 6. Sołectwo Rzęśnica

Na stan 178 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Rzęśnica, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 28 osób, co stanowi 15,7 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Andrzej Gnaś, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Darska Anna
  2. Kiełbasa Katarzyna
  3. Kocoł Elżbieta
  4. Pawiłan Marek
  5. Szymczak Paweł
  • 7. Sołectwo Stawno

Na stan 132 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Stawno, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 46 osób, co stanowi 34,8%, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Paulina Begedza, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Brożek Maria
  2. Kak Jarosław
  3. Kopczak Danuta
  4. Radzewicz Przemysław
  5. Sewerynowicz Maria
  • 8. Sołectwo Stare Worowo

Na stan 217 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Stare  Worowo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 60 osób, co stanowi 27,6 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Waldemar Bolt, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

  1. Binkowski Dawid
  2. Brzyski Dawid
  3. Stolarczyk Ewa
  4. Teodorczuk Anita
  5. Teodorczuk Krzysztof
Powrót na górę

Moje konto

Więcej